اسمارترمیل

نرم افزار اسمارترمیل - SmarterMail Email Server

 

 

اسمارتر میل در دو نسخه Professional و Enterprise ارایه می گردد که با مقایسه امکانات این دو نسخه می توانید تصمیم مناسبی داشته باشید.

SmarterMail Professional

50 میل باکس$500
250 میل باکس$650
500 میل باکس $900
 1000میل باکس $1,300
2000میل باکس  $1,500
نامحدود $1,800

SmarterMail Enterprise

50 میل باکس$700
250 میل باکس$900
500 میل باکس $1,200
 1000میل باکس $1,500
2000میل باکس  $1,800
نامحدود $2,200

اسمارترمیل (SmarterMail) در یک نگاه

چرا اسمارتر میل یک راه حل ایده آل است ؟

در میل سرورهای سازمانی همواره در کنار امنیتسرویس ، مواردی نظیر هزینه اولیه و هزینه نگهداری مطرح می شود. منابع سخت افزاری مورد نیاز اسمارتر میل هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت و از سوی دیگر پایداری این میل سرور هزینه پشتیبانی شما را کاهش می دهد.

دسترسی به ایمیل‌ها و چت از هرکجا، در هر زمان و با هر مرورگری که دوست دارید:

صرفنظر از اینکه شما در محل کار خود باشید یا در خیابان و یا در منزل، تنها با یک مرورگر وب می‌توانید به ایمیل ها، چت، تقویم و اطلاعات تماس خود دسترسی داشته باشید. رابط کاربری این میل سرور ترکیبی از زیبایی شناسی سادگی در طراحی و عملکرد کامل برای یک کاربر می‌باشد که امکان برقراری ارتباط و تعامل و همکاری را در سرتاسر سازمان فراهم می‌کند.

چه در پشت میز خود باشید و یا در حال حرکت، با همکاری و هماهنگی کامل می‌توانید مشغول به کار باشید:

هماهنگی و همزمانی موجود بین ایمیل، دفترچه تلفن، تقویم، وظایف کاری و یادداشت‌ها بین این سیستم و نرم‌افزارهای کاربردی ایمیل مانند Microsoft Outlook، Windows 8 Mail، Apple Mail و Mozilla Thunderbird باعث می‌شود شما بیش از پیش از کار کردن لذت ببرید. شما همینطور میتوانید تبلت و تلفن هوشمند خود را بوسیله فناوری‌‌هایی از قبیل Exchange Web Services, Exchange ActiveSync, CalDAV, CardDAV با میل سرور خود هماهنگ سازید.

به سادگی می‌توانید از هر سرویس ایمیلی مهاجرت کنید:

یک صندوق ایمیل و یا یک دامنه را از
 • Gmail
 • Yahoo!
 • Office365 / Windows Live
 • Microsoft Exchange
 • و هر سرور ایمیل دیگری مانند Merak, iMail و Mail Enable
می‌توانید به این سرویس منتقل کنید.

تاریخچه ایمیل و چت خود را بایگانی کنید:

سرور ایمیل اسمارترمیل (SmarterMail) یک بایگانی قابل جستجو از چت‌ها و ایمیل‌های ارسالی و دریافتی در اختیار شما قرار می‌دهد.

وب میل (Webmail)

وب میلی برای تمامی ارتباط‌های شما

اسمارترمیل یکی از قدرتمندترین وب میل های موجود در بازار را ارایه می دهد. در مقایسه با تمامی client های میل دیگر چه نسخه دسکتاپ و چه نسخه موبایل،استفاده از webmail  شما را از هر ابزار دیگری بی نیاز می کند: از mail client های مختلف تا ابزارهای تقویم، نصب نرم افزار های مختلف ، انجام کارهایی نظیر آزاد کردن فضای دیسک، حذف ایمیلهای قدیمی .

همانطور که پیش از این اشاره شد، در صورتی که به نسخه موبایل یا دسکتاپ نیاز داشته باشید، اسمارترمیل این موارد را نیز پشتیبان می کنید.از هماهنگی با آتلوک گرفته تا دیگر ابزارهای دیگر مبتنی بر دسکتاپ نظیر Apple Mail،  eM Client و ... تمامی این موارد به طور کامل توسط اسمارتر میل پشتیبانی می شود.

همچین این میل سرور به خوبی از نسخه های مبتنی بر موبایل پشتیبانی می شود و مواردی نظیر Apple iOS email client  تقویم و Note  به همراه Samsung mail  و تقویم آن ، آتلوک و gmail mobile client .

علاوه برموارفوق می توانید اسمارترمیل (SmarterMail) برای مدیریت چندین حساب ایمیل استفاده کنید. می‌توانید به هر نرم‌افزار کاربری ایمیل که POP، IMAP و SMTP را پشتیبانی می‌کند ، ارسال و دریافت ایمیل داشته باشید و برای هر حساب خود یک امضای خاص داشته باشید.

چت آنلاین و ایمن

گاهی داشتن دسترسی سریع به همکاران ممکن است حیاتی باشد اما استفاده از یک سرویس سوم ممکن است مشکل بوده و از طرف دیگر ریسک‌های غیر ضروری را تحمیل کند. سرویس پیام فوری اسمارترمیل (SmarterMail) :
 • هرگونه مدیریت کاربر اضافی را حذف کرده و هر یک از صندوق‌های ایمیل یک کاربر چت همزمان خواهند بود.
 • ردیابی و آرشیو کامل پیام‌های روی یک سرور و دامنه را برای پیروی از مقررات امکان پذیر می‌سازد.
 • تمامی ارتباطات درون سازمانی را در برابر خدمات یا سرورهای عمومی امن می‌سازد.

امکانات وب میل (Webmail)

ویرایشگر متن قدرتمند

ویرایشگر متن WYSIWYG نرم‌افزار اسمارترمیل (SmarterMail) این امکان را به کاربران می‌دهد تا بتوانند بصورت مجازی هر پیامی را ایجاد کنند، امکان افزودن قالب بندی برای نکات مهم و بخش‌هایی از اطلاعات و یادداشت‌ها و ... داشته باشند. حتی این امکان نیز وجود دارد که که یک کاربر برای اهدافی خاص مانند ایجاد یک خبرنامه، متن HTML اختصاصی ایجاد شده را از نرم افزار طراحی خود به قسمت کد منبع این ویرایشگر کپی کنند.

به سادگی ایمیل‌های خود را از Exchange, Gmail, Office365, iMail, Zimbra و ... به این سیستم منتقل کنید

با استفاده از ابزار انتقال صندوق ایمیل که بصورت پیش فرض در اسمارترمیل (SmarterMail) وجود دارد، کاربران جدید می‌توانند به سادگی ایمیل‌ها و دیگر آیتم‌های همکاری را از یک سرویس ایمیل دیگر به این ایمیل منتقل کنند. با دستورالعمل ساده‌ای که وجود دارد، ابزار انتقال صندوق ایمیل، کاربر را راهنمایی می‌کند که به تنهایی و بدون نیاز به کمک مدیر سیستم، ایمیل ‌های خود را به این سرویس منتقل نماید.

برای مدیران سیستم نیز این امکان وجود دارد کاربران را در سطح دامنه وارد کنند بطوریکه پیش فرض‌های دامنه در مرحله ورود برای آنها در نظر گرفته شود. تمامی مراحل انتقال توسط مدیر در زمان انتقال قابل رویت بوده و او می‌تواند هرکدام را که می‌خواهد، متوقف نموده و یا از نو شروع کند.

تکمیل خودکار آدرس‌دهی

از آنجا که بیشتر کاربران ایمیل‌های خود را به یک سری افراد مشخص ارسال می‌کنند، اسمارترمیل (SmarterMail) بصورت خودکار آدرس ایمیل‌ها را از پیام‌های ارسال شده، لیست دفترچه تلفن و ... بازیابی کرده برای تکمیل خودکار آدرس ایمیل گیرنده از آن استفاده خواهد نمود.

یافتن ضمایم ایمیل به سادگی

با گذشت زمان، یافتن یک فایل که در گذشته دریافت و یا ارسال شده است می‌تواند کار دشواری باشد. نمای ضمایم، امکان جستجو برای یافتن یک فایل را به سادگی با نمایش ایمیل‌های ارسالی و دریافتی فراهم می‌کند. این ضمایم می‌تواند بصورت تکی و یا یک فایل زیپ قابل دانلود باشد. از طرف دیگر، اسمارترمیل (SmarterMail) ضمایم از دست رفته‌ای را که باید در ایمیل باشند را نیز تشخیص می‌دهد.

امکانات سازمانی

یک همکاری تمام عیار!

اسمارترمیل امکانات زیادی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید راحت تر با همکاران و مشتریان خود ارتباط داشته باشید.این مساله که از وب میل اسمارتر میل استفاده می کنید یا نرم افزارهای مبتنی بر دسکتاپ یا موبایل ، در تمامی موارد اسمارتر میل بهره وری شما در کار را افرایش می هد.

 ابزارهایی که می توان از آنها برای ارتباط سازمانی استفاده کرد:

 • تقویم سازمانی و اتاقهای کنفرانس
 • دفترچه تلفن ، تقویم ، کارها و یادداشت اشتراکی 
 • چت گروهی،چت صوتی و چت تصویری

توانمندی در برنامه ریزی

تقویم موجود در اسمارترمیل (SmarterMail) این امکان را به کاربران می‌دهد تا نوع نمایش تقویم را بتوانند انتخاب کنند (بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و یا نمایش تمامی قرارهای ملاقات)، زمان شروع و مدت زمان انجام هر کار را مشاهده کنند و بتوانند ساعات کاری و وضعیت آب و هوای هر روز هفته را زیر نظر داشته باشند. کاربران همچنین می‌توانند تعیین کنند که وقایع قبلی ثبت شده در تقویم، بصورت خودکار حذف شود. مدیر دامنه یا سیستم همچنین می‌تواند خاصیت پاکسازی خودکار را بصورت پیش فرض در سیستم تنظیم نماید. در ادامه برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند این امکان می‌تواند کمک شایانی به مدیریت قرارهای ملاقات و یافتن زمان مناسب برای یک قرار ملاقات از بین چندین قرار دیگر نماید.

دفترچه تلفنی خود را شخصی سازی کنید

تقویم موجود در اسمارترمیل (SmarterMail) این امکان را به کاربران می‌دهد تا نوع نمایش تقویم را بتوانند انتخاب کنند (بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و یا نمایش تمامی قرارهای ملاقات)، زمان شروع و مدت زمان انجام هر کار را مشاهده کنند و بتوانند ساعات کاری و وضعیت آب و هوای هر روز هفته را زیر نظر داشته باشند. کاربران همچنین می‌توانند تعیین کنند که وقایع قبلی ثبت شده در تقویم، بصورت خودکار حذف شود. مدیر دامنه یا سیستم همچنین می‌تواند خاصیت پاکسازی خودکار را بصورت پیش فرض در سیستم تنظیم نماید. در ادامه برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند این امکان می‌تواند کمک شایانی به مدیریت قرارهای ملاقات و یافتن زمان مناسب برای یک قرار ملاقات از بین چندین قرار دیگر نماید.

هماهنگ سازی

هماهنگ سازی موبایل و تبلت

اسمارترمیل (SmarterMail) را می‌توان به سادگی بوسیله Exchange ActiveSync با اکثر تلفن‌های هوشمند هماهنگ نمود. افزونه Exchange ActiveSync تنها روشی است که از فناوری فشار مستقیم (Direct Push) برای اطمینان از هماهنگی بین میل باکس و تلفن همراه استفاده می‌کند.

منطبق با IOS, Android, Windows Phone و دیگر سیستم عامل ها

اسمارترمیل (SmarterMail) ویژگی هماهنگ سازی را در بیشتر موبایل‌های موجود در بازار که از سیستم عامل‌های IOS, Android, Windows Phone استفاده می‌کنند پشتیبانی می‌کند.

قالب نمایشی مخصوص تلفن‌های هوشمند

اسمارترمیل (SmarterMail) دارای رابط کاربر سبک، سریع و کارآمد بوده که بصورت اختصاصی برای تلفن ‌های هوشمند طراحی شده است. مدیریت ایمیل ها، یادداشت ها، وظایف کاری، قرارهای ملاقات و ... روی اندروید و IOS و Windows phone با این قالب جدید، راحت تر از همیشه خواهد بود. این قالب نمایشی موبایل، بسیار کارآمد برای مواقعی است که شما به دوست خود دسترسی نداشته و یا موبایل او در دسترس نمی‌باشد و می‌خواهید یک جلسه یا قرار ملاقات با او تنظیم نمایید.

آنتی اسپم (Antispam)

سرور ایمیل امن و قدرتمند

اسمارترمیل (SmarterMail) دارای یک استراتژی ساخت‌یافته و چند لایه پیشگیری از اسپم می‌باشد که به شما کمک می‌کند بدون نیاز به برنامه‌های ثالث تا 97% از دریافت اسپم پیشگیری کنید. فناوری‌های سرور آنتی‌اسپم اجازه می‌دهد که با استفاده از شیوه‌های متنوعی از قبیل greylisting, SPF, DomainKeys/DKIM, Bayesian filtering, reverse DNS, RBL, blacklist/whitelist, SMTP blocking, custom headers, and per-user spam weighting بتوانید سطوح حفاظت را شخصی‌سازی کرده و آن را با توجه به نیاز خود انعطاف دهید.

آنتی اسپم پریمیوم 

اقدامات آنتی‌اسپم چند لایه پهنای باند خروجی

مدیران سیستم‌ها می‌توانند برای حفظ تمامیت سرور ایمیل خود از چندین سیستم آنتی‌اسپم پهنای باند خروجی دیگر مانند URIBL, DomainKeys/DKIM, Bayesian filtering و SpamAssassin-based Pattern Matching engine استفاده کنند. افزونه آنتی‌اسپم پریمیوم Cyren با استفاده از داده‌های موجود در Cyren Engine در همان دقایق اولیه ارسال ایمیل با کنترل کردن ایمیل‌های خروجی، سرورهای ایمیل را از قرارگیری در لیست‌های سیاه محافظت می‌کند.

افزایش محافظت در مقابل اسپم تا 99.5%

با تجمیع آنتی‌اسپم داخلی اسمارترمیل (SmarterMail) با آنتی‌اسپم پریمیوم CYREN بدون در‌نظر گرفتن مکان، قالب و زبان ایمیل، تا 99.5% از دریافت اسپم‌ جلوگیری خواهد شد. با استفاده از فناوری Cyren’s RPD (Recurrent Pattern Detection ) تاثیر جلوگیری از اسپم به طرز چشمگیری افزایش یافته است، بدون اینکه نیاز به افزایش منابع پردازنده باشد. این امر موجب می‌شود جلوگیری از اسپم بدون نیاز به افزایش منابع سرور، افزایش یابد.

امنیت

امنیتی متناسب با استانداردهای این صنعت

اسمارترمیل به صورت پیشفرض دارای ویژگی های امنیتی زیادی است که شما را از پرداخت هزینه بیشتر و یا نصب نرم افزارهای third-party بی نیاز می کند. این ویژگی ها شامل اسپم فیلترینگ است که تمامی ایمیلهای ورودی و خروجی را بررسی می کند. همچنین آنتی ویروس موجود در سرور است که برای شناساسس تروجان ، ویروس و فایلهای مخرب مورد استفاده قرار می گیرد.علاوه بر موارد فوق اسمارتر میل از ابزارهای دیگری نیز برخوردار است تا امنیتی میل سرور را افزایش دهد.در نظر داشته باشید که اگر مدیر سرور شما به آنتی ویروس یا آنتی خاصی به غیر از موارد قید شده نیازمند است، اسمارتر میل به شما اجازه می دهد از آنها استفاده نمایید.

سرور ایمیل امن

اسمارترمیل (SmarterMail) چندین آنتی‌ویروس ارتقا یافته دارد که از به خطر افتادن سرور ایمیل با اقداماتی از قبیل پشتیبانی از ارتباطات ورودی و خروجی SSL/TLS، محدود کردن دسترسی مدیر با ip ، تشخیص نفوذ (IDS)، اعتبارسنجی از طریق active directory، تشخیص harvest attack، شناسایی حملات DOS ، جلوگیری از اسکریپت‌های مخرب و شناسایی brute force جلوگیری می‌کنند.

آنتی‌ویروس Zero-Hour 

حفاظت به هنگام در مقابل ویروس‌های تازه منتشر شده

با استفاده از این افزونه در اسمارترمیل بعنوان یک فناوری سنتی آنتی‌ویروس، مدیران سرور می‌توانند در مقابل ویروس‌های تازه منتشر شده و اتفاقات پیش‌رو احساس امنیت کنند. بجای وابسته شدن به رویه‌های اکتشافی، این آنتی‌ویروس از RPD استفاده می‌کند تا اینترنت را اسکن کرده و بدافزارهای موجود و جدید را شناسایی و قالب ساختاری آن را ذخیره کند تا از آلوده شدن به ویروس‌های فعال جلوگیری کند.

مدیریت سرور ایمیل در اسمارترمیل - SmarterMail

مدیریت ساده

پروسه نصب اسمارترمیل و فعال کردن به زمان زیادی نیاز ندارد.پس از آن اسمارترمیل یک پنل مدیریتی مبتنی بر وب به مدیر سرور ارایه می دهد. این پنل دارای ابزارهای متعددی است که به ادمین سرور کمک می کند به راحتی سرویسها را بررسی و تنظیم کند.در این ابزار اجازه داده شده است تا برخی از کارها به ادمین دامنه ها واگذار شود و زمان مدیر سرور را برای کارهایی مهمتر نظیر پایداری سرور و امنیت آن آزاد می شود.

امکان مدیریت مبتنی بر وب (Web-based)

رابط کاربری مبتنی بر وب اسمارترمیل (SmarterMail) امکان دسترسی مدیران سیستم و مدیران سرور به سرور ایمیل را از هرجایی که دسترسی به اینترنت دارند می‌دهد. مدیران می‌توانند به سرعت و بطور امن، پیکربندی و وظایف نگهداشت سرور را مدیریت کنند، از طرف دیگر وظایف دوره‌ای می‌توانند با استفاده از وب سرویس‌های ارائه شده، خودکار شوند. داشتن دسترسی به اسمارترمیل (SmarteMail) در هر زمان، از هر کجا، بدین معنی است که مدیر سیستم می‌تواند مسایل را پیش از آنکه به مشکل تبدیل شوند، بررسی نموده و اقدام لازم را صورت دهد.

با استفاده از امکان auto-discovery به سادگی یک کاربر جدید ایجاد کنید

اسمارترمیل (SmarterMail) با استفاده از امکان auto-discovery به طور قابل توجهی زمان لازم برای ایجاد تنظیمات یک کاربر روی کامپیوتر و موبایل را کاهش داده است. با استفاده از auto-discovery اکثر کاربران فقط نیاز به آدرس کامل ایمیل و گذرواژه خود دارند و بقیه تنظیمات بصورت خودکار صورت می‌گیرد. این امر، اعمال تنظیمات را برای کابران ایمیل‌ها بسیار ساده‌تر می‌کند و زمان صرف شده توسط واحد IT یک سازمان را برای این امور به طرز قابل توجهی کاهش می‌دهد.

پشتیبانی از ip نسخه 6

با کاهش روز افزون در دسترسی بودن آدرس‌های ip نسخه 4، روزانه تعداد بیشتری از سرویس‌دهندگان میزبانی وب به استفاده از ip‌های نسخه 6 روی می‌آورند. به اضافه اینکه کسب و کارها و شرکت‌ها در هر اندازه و شکلی نیاز دارند که بتوانند از ip نسخه 6 استفاده کنند. اعمال ip نسخه 6 در اسمارترمیل (SmarterMail) به سادگی ip نسخه 4 بوده و نیاز به رعایت نکته خاص و یا انجام اقدام خاصی ندارد و تمامی عملکردها نیز مانند ip نسخه قبل عمل خواهند کرد. مدیران سیستم می‌توانند برای اعمال تنظیمات تشخیص حملاتی مانند DOS ، brute force و ... از ip نسخه 6 استفاده کنند.

سادگی در شخصی سازی رابط کاربری webmail

اسمارترمیل (SmarterMail) یک راه ساده برای شخصی سازی حس و حال تجربه webmail را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. حال به جای نیاز به داشتن دسترسی به فایل‌های سیستمی برای ایجاد قالب‌های اختصاصی، کاربران می‌توانند به سادگی قالب موجود در SmarterMail را لغو کرده و رنگ‌های قالب و رنگ لینک‌ را تغییر دهند. کاربران حتی می‌توانند به شدت رابط کاربری webmail را تغییر دهند. البته اگر مدیر سیستم پیش فرض‌ها را ترجیح دهد، تغییرات و شخصی سازی در سطح کاربران غیرفعال خواهد شد.

پشتیبانی از API

اسمارترمیل مبتنی بر API  است و این بدین معنی است که می توان روالهای میل سرور را به راحتی اتوماتیک کرد : از ایجاد دامنه تا تغییر در تنظیمات امنیتی سرور. این ویژگی با اسمارترمیل کمک کرده است در ابزارها و کنترل پنل های مختلف مورد استفاده قرار گیرد و در مدیریت سرور را ساده تر کند.

جلوگیری از قطعی سرویس با failover

سرورهای ایمیل حالا یک قطب ارتباطی و همکاری درون سازمانی شده‌اند. این بدان معنی است که هر وقفه‌ای در این سرویس می‌تواند به شدت تاثیرات فردی داشته باشد. داشتن یک سرور آماده به کار (standby) بدین معنی است که وقتی سرور اولیه از کار افتاد، سرور دیگر به سرعت جایگزین آن خواهد شد و از توقف تولید جلوگیری خواهد نمود. با اتصال به خدمات مانیتورینگ ثالث، مدیران سیستم می‌توانند با استفاده از وب سرویس‌های متنوع اسمارترمیل (SmarterMail)    مدیریت خطاهای سرور ایمیل را خودکار نموده و زمان قطعی سرویس را به حداقل برسانند.