درباره ما

شرکت فناوران آدریُن داده پرداز (سهامی خاص)، فعالیت رسمی خود را در تابستان ۱۳۹۴ و در جهت ارائه خدمات متمایز به منظور توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آغاز نموده و در حال حاضر با تکیه بر دارا بودن نیروهای متخصص و توانمند، آمادگی مشاوره، فروش و اجرای پروژه های مبتنی بر فناوری اطلاعات؛ به خصوص همکاری در زمینه های پیاده سازی پروژه های شبکه، تأمین تجهیزات، نرم افزار، اتوماسیون اداری و سامانه های تحت وب، کنترل دسترسی و حضور و غیاب، آنتی ویروس سازمانی و امنیت شبکه و … با تمامی ادارات، سازمانها، نهادها، ارگانها و موسسات دولتی و غیرانتفاعی را دارا می باشد.شرکت فناوران آدریُن داده پرداز از ابتدای سال ۱۳۹۵ مفتخر به عضویت حقوقی فعال در زمینه شبکه و سخت افزار در انجمن انفورماتیک ایران گردیده است.
همچنین، آدریُن از ابتدای خرداد ۱۳۹۵ عضو حقوقی نظام صنفی رایانه ای کشور و از سال ۱۳۹۷ عضو رسمی شورایعالی انفورماتیک کشور و دارای رتبه از این شورا در زمینه های “امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات، شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی و ارائه و پشتیبانی سخت افزاری می باشد.
از طرفی آدریُن با بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه امنیت اطلاعات و سال ها تجربه در این حوزه موفق به اخذ مجوز اَفتا در حوزه خدمات فنی از سازمان فناوری اطلاعات ایران گردیده است.
با توجه به نیاز روز افزون و رو به رشد انفورماتیک در کشور عزیزمان ایران، فعالیت‌های این آدریُن نیز گسترش پیدا کرده و هر روزه کار‌شناسان و متخصصان بیشتری را به مجموعه خود جذب می نماید.

چــــــرا   آدریُن؟

چشم انداز و ماموریت آدریُن

چشم انداز

استفاده از فناوری اطلاعات به روشی ساده‌تر، پرارزش‌تر و قابل اعتماد‌تر برای کلیه سازمان‌ها در هر ابعاد، جهت ایجاد تحول در کار و زندگی

ماموریت

تلاش برای دستیابی به زندگی بهتر با ایجاد روابط برنده-برنده و التزام به صداقت و عدالت نسبت به کلیه کارکنان و مشتریان

6244189631566
customer-centric_

اهداف  آدریُن

تامین رضایت مشتری

هدف اصلی شرکت آدریُن تامین رضایت مشتری به بهترین شکل ممکن می‌باشد. در این راستا کلیه پرسنل، حداکثر تلاش ممکن را در حوزه کاری خود به این منظور ارائه خواهند نمود. کلیه همکاران ما در شرکت آدریُن به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در رسیدن به این هدف سهم دارند. آدریُن نیل به ایده‌آل‌ها را در هیچ زمینه‌ای غیر ممکن نمی‌داند. علاوه بر اینکه هدف آدریُن موفقیت چشمگیر در بازار فعالیت خود می‌باشد، هدف بسیار مهم دیگر ساخت محیطی برای رشد همکاران می‌باشد که باعث شود کلیه پرسنل از عضویت در تیم ما احساس سربلندی و افتخار نموده و با حداکثر رضایت شغلی، آدریُن را به عنوان خانواده دوم خود بشناسند و از همکاری با این تیم لذت ببرند.

مهارت‌های ما

مهارت های حرفه ای ما

آدریُن بر آن است که به عنوان شرکت پیشرو در شبکه های رایانه ای، نرم‌افزار، امنیت و پشتیبانی سخت افزاری در ایران، با بهترین کیفیت ممکن به تولید، ارائه محصول و پشتیبانی حرفه ای خدماتِ خود بپردازد

پشتیبانی

80%

مشاوره و طراحی

90%

بازاریابی غیرشبکه ای آنلاین

70%

رشد کسب و کار در سال گذشته

85%