ثبا

سامانه ثبت بارنامه (ثبا)

 

 

کدام محصول سامانه ثبا برای کسب‌وکار شما مناسب است؟

SABA

Waybill Recording

SABA Pro

Professional Waybill Recording

ویژگی های محصول

 سامانه ثبت بارنامه (ثبا) با استفاده از بالاترین تکنولوژی موجود در زمینه برنامه نویسی سامانه تحت وب، به نحوی طراحی شده است تا کاربران بتوانند از این سامانه جامع بصورت آنلاین و همچنین بصورت نصب بر روی سرور استفاده نمایند که هر یک  مزایای خاص خود را دارد که با توجه به نیاز مشتری قابل نصب و راه اندازی است، در ضمن این سامانه با پشتیبان گیری حرفه ای از اطلاعات درج شده، فضایی کاملا امن برای کاربران مهیا نموده است. در قسمت گزارش گیری از سامانه که  بصورت سفارش مشتری قابل طراحیست در نسخه پیش فرض شامل موارد زیر است:
• صورت حساب راننده
• صورت حساب شرکت
• صورت وضعیت شرکت
• گزارش مدیریتی حمل بار
• صورت وضعیت پرداخت به رانندگان
• گزارش بارنامه های رسید موقت
• حق العمل دریافتی از رانندگان
• حق پایانه دریافتی از شرکتها
• کرایه های پرداخت شده
تمامی گزارش های فوق با فرمت بندی های مختلف جهت ارسال به سازمان امور مالیاتی، شرکت های مختلف همکار، به صورت سربرگ دار، بدون سربرگ و فرمت های استاندارد مالیاتی و... در دسترس کاربران است.

Frontend

محصول به صورت Responsive طراحی شده است. این قابلیت موجب می شود که اجرا و نمایش محصول بر روی تمامی دستگاه های رایانه ای، لپ تاپها، انواع تبلت و موبایل ها؛ و تمامی مرورگرهای وب به درستی و بدون به هم ریختگی انجام گیرد.

از دیگر قابلیت های سامانه ثبا این است که در بارگذاری اولیه فایل های لازم به سمت کلاینت انتقال پیدا کرده و نگهداری می شوند تا در بارگذاری های آتی سرعت نمایش صفحات سریع تر باشد و همچنین ترافیک کمتری بر روی شبکه ایجاد نماید. محصول مورد نظر مبتنی بر وب طراحی شده است و برای استفاده از آن در شبکه سازمان نیازمند نصب بر روی کامپیوترهای مختلف نیست و از طریق مرورگر در دسترس می باشد.

این محصول امکان نصب، استفاده و دسترسی در سطح اینترنت را نیز دار بوده، لذا اهداف دورکاری کارکنان و مدیران را نیز تامین می نماید. تیم پشتیبانی نرم افزاری شرکت آدریُن، فارغ از زمان و مکان، نیازهای مشتریان سامانه را بصورت تلفنی و یا ریموت در هر نقطه از کشور مرتفع خواهد نمود.

Backend

این محصول با تکنولوژی Asp.net و زبان برنامه نویسی  #C توسعه داده شده است.

طراحی محصول بر مبنای مدل Object Oriented بوده و از مدل ارتباط با پایگاه داده (object relational mapping) یعنی ORM بهره می برد.

طراحی ریسپانسیو و قابل اجرا بروی تمامی مرورگر ها در تمامی سیستم عامل ها و حتی گوشی های هوشمند

برنامه نویسی حرفه ای و بهره گیری از جدید ترین متد با محیطی بسیار ساده، پویا، کاربردی و روان