کسپرسکی

محصولات سازمانی کسپرسکی Kaspersky

 

 

محصولات امنیتی کسپرسکی

Kaspersky Endpoint Security For Business

تامین امنیت در سطح کاربران

Kaspersky Mail Server Security

محصول امنیتی برای سرور ایمیل

Kaspersky Security for Internet Gateway

مسدود و غیرفعال کردن تهدیدات وب

Kaspersky EDR Optimum

شناسایی و پاسخ به تهدیدات

کسپرسکی کاتا KATA

ضدحملات پیشرفته هدفمند

امنیت سرورمجازی کسپرسکی

امنیت سرورهای مجازی‌سازی شده

آگاه‌سازی امنیتی کسپرسکی

پلتفرم آموزشی امنیت سایبری

اطلاعات تهدید کسپرسکی

تجزیه و تحلیل هوشمند

کدام محصول کسپرسکی برای کسب‌وکار شما مناسب است؟

کسب‌وکارهای کوچک

5 الی 50 کاربر
حفظ امنیت بدون مداخله در امور کاری

کسب‌وکارهای متوسط

51 الی 999 کاربر
متداول‌ترین پلتفرم و سربلند در آزمون‌های پیشرفته امنیت

کسب‌وکارهای بزرگ

بیشتر از 1000 کاربر
استفاده از قدرتمندترین فناوری‌های امنیتی

سربلند از آزمون‌های جهانی

حدود 20 سال است که شرکت کسپرسکی به عنوان متخصص مبارزه با بدافزار و جرائم اینترنتی شناخته شده است. در سال 2018 محصولات کسپرسکی در 88 آزمون مستقل مورد ارزیابی قرار گرفتند که حاصل آن کسب 73 رتبه نخست و کسب 77 تقدیر نامه است. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.kaspersky.com/top3 مراجعه نمایید.

جوایز

محصولات امنیتی شرکت کسپرسکی که طور مداوم توسط شرکت‌های تحقیقاتی در سراسر دنیا مورد ارزیابی و تست قرار می‌گیرند. بدین ترتیب توانایی‌های شرکت کسپرسکی برای تمام مشتریان و همه افراد در سراسر دنیا آشکار می‌شود. همگام با رشد و تغییر دنیای دیجیتال شرکت کسپرسکی هم در حال پیشرفت است جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.kaspersky.com/awards مراجعه نمایید.

بیش از 400،000 کاربر

جهت حفاظت ازسیستم‌های خانگی خود به محصولات شرکت Kaspersky اطمینان کرده‌اند تا بتوانند از حریم خصوصی، سرمایه،اطلاعات شخصی خود و... محافظت کنند.

بیش از 270،000 شرکت

بزرگ خصوصی، دولتی و حتی بسیاری از مشاغل تازه تاسیس جهت حفاظت از اطلاعات مهم و حیاتی شرکت خود محصولات Kaspersky را بسیار مفید و کارآمد می‌دانند.

کشف بدافزارها توسط آزمایشگاه کسپرسکی

تیم تحقیق و تجزیه – تحلیل جهانی آزمایشگاه کسپرسکی (GReAT) در سال 2008 تاسیس شد. این آزمایشگاه تهدیدات مربوط به امنیت سایبری و سایر عملیات مربوط به بدافزارها را بررسی می‌کند. شرکت‌های امنیت شبکه، اغلب با توانایی آن‌ها در کشف ویروس‌ها و آسیب‌پذیری‌های ناشناخته ارزیابی می‌شوند. شهرت کسپرسکی نیز در تحقیق درباره تهدیدات امنیت سایبری در دستیابی به فروش و اعتبار تاثیرگذار بوده است.
از حدود سال 2010، کسپرسکی مجموعه‌ای از اقدامات جاسوسی سایبری و خرابکاری تحت حمایت دولت را آشکار کرد. این شناسایی‌ها شامل Stuxnet، Duqu، Flame، Gauss، Regin و فعالیت‌های گروه Equation است.
برخی معتقدند که این خرابکاری‌ها زیر نظر ایالات متحده آمریکا، انگلستان و اسرائیل فعالیت می‌کنند. علت عمده معروف شدن کسپرسکی، شناسایی Stuxnet و Flame است.