edr110-122

Kaspersky EDR Optimum

محافظت قدرتمند Kaspersky EDR Optimum

تقریبا در حال حاضر حملات سایبری هزینه کمی برای مهاجمان خواهد داشت و بر همین اساس، خطرات زیادی کسب‌وکارها را تهدید می‌کند. چگونه می‌توانید در برابر این تهدیدات پیچیده دفاع کنید، در حالی که از منابع و تخصص‌های محدود استفاده می‌کنید؟!
Kaspersky EDR Optimum، دفاع عمیق در برابر تهدیدهای پیچیده و پیشرفته را بدون دردسر اضافی ارائه می‌دهد. ویژگی‌های خودکار این اطمینان را به شما می‌دهد که حوادث با سرعت و به سادگی تجزیه و تحلیل می‌شوند و نسبت به تهدیدات واکنش مناسبی نشان می‌دهد.

موارد امنیتی که سازمان‌ها را تهدید می‌کند

عادی شدن تهدیدات پیشرفته

انجام حملات هدفمند و پیشرفته امری عادی و ارزان قیمت شده است و این به آن معناست که تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز در معرض خطر قرار دارند. سازمان‌های که اعتقاد داشتند از این حملات در امان هستند، اکنون به‌دنبال یک راه‌حل امنیتی برای در امان ماندن هستند! طبق آمار، 91% از کسب‌وکارها در طول یکسال تحت تاثیر حملات سایبری قرار می‌گیرند.

افزایش هزینه‌های بازسازی پس از حمله

خسارات پس از حملات پیشرفته و هدفمند برای یک حمله که منجر به افشای اطلاعات سازمان شده است، متوسط 1.41 میلیون دلار است! این هزینه شامل تحقیق، اصلاح، پرداخت غرامت، کمپین‌های اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی و سایر موارد مورد نیاز برای کاهش پیامدهای حمله است. این در حالی است که به‌کارگیری ابزار و تخصص‌های مناسب برای جلوگیری از این تهدیدات، هزینه کمتری خواهد داشت.

سازمان‌ها محدودیت دارند

تعداد متخصصان امنیت اطلاعات آموزش دیده‌ای که بتوانید در سازمان خود استخدام کنید، بسیار محدود است. این مشکل تازه‌ای نیست و برطرف کردن آن نیز به تنهایی ممکن نیست. اتوماسیون‌ها، بهترین راه‌حل ممکن برای امنیت اطلاعات سازمان‌هاست که در صورت پشتیبانی نیز می‌توانید از شرکت‌ها معتبر و یا حتی نمایندگان کسپرسکی در ایران کمک بخواهید.

EDR Optimum کسپرسکی

این محصول به سازمان‌ها کمک می‌کند که با یک هزینه معقول، در برابر تهدیدات هدفمند و پیشرفته جلوگیری کنند.
Kaspersky EDR Optimum یک ابزار خودکار متمرکز است که حملات پیشرفته و هدفمند را شناسایی می‌کند و راهکارهایی برای مقابله، به مسئولان IT ارائه می‌دهد.

ارائه راه‌حل یکپارچه برای دفاع قدرتمند

سازمان خود را در برابر تهدیدهای پیچیده و پیشرفته، به سادگی ایمن نگه دارید! کسپرسکی EDR Optimum یک ابزار با کاربرد آسان، تهدیدات را به‌صورت خودکار شناسایی کرده و با ارائه راهکاری بی‌نظیر، یک راه‌حل واحد و یکپارچه را تشکیل می‌دهد.

شناسایی کامل به‌همراه پاسخ خودکار

دامنه کامل تهدیدات را شناسایی کنید تا متوجه شوید منشا این خطر کجاست. همچنین دلیل اصلی بروز این حادثه و نوع آسیب‌هایی که این تهدید برای شما ایجاد می‌کند، نیز شناسایی می‌شود. از راهکارهای خودکار EDR Optimum استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ آسیبی به سیستم شما وارد نمی‌شود.

افزایش بهره‌وری امنیتی و ساده‌سازی روند کاری

در وقت تیم امنیتی خود صرفه‌جویی کنید و با استفاده از سناریوهای از پیش تعریف شده EDR Optimum، از کارهای روزمره بی‌پایان رها شوید. همچنین با این پلتفرم از تمامی تهاجم‌ها و تهدیدها باخبر شوید.

پاسخ به سوالات امنیتی

• واکنش اولیه به هشدارها چیست؟

• قدرت تخریب تهدید چقدر است؟

• آیا تهدید همچنان پابرجاست؟

• چه سیستم‌هایی تحت تاثیر قرار می‌گیرند؟

• علت اصلی تهدید چیست؟

• با این تهدید، کدام کاربرها به خطر می‌افتند؟

با پلتفرم کسپرسکی EDR Optimum، به پاسخ سوالات بالا دست پیدا می‌کنید. همچنین با این پلتفرم، مسیر تهدید را می‌توانید شبیه‌سازی کنید و تهدیدات را نیز به صورت کامل تجزیه و تحلیل کنید.

کاهش تهدیدات با پاسخ‌های سریع

• به تهدیدات شناسایی شده، با پاسخ‌های خودکار واکنش نشان دهید.
• با دسترسی به جزئیات تهدید، این حادثه را به سرعت تجزیه و تحلیل کنید.
• با تجسم مسیر حملات، ارتباطات خطر را شناسایی کنید.
• با پاسخ سریع و یا با یک کلیک، از آسیب‌های بیشتر جلوگیری کنید.
• با اسکن IOC، متوجه شوید که تهدید به نقاط دیگر گسترش یافته است و یا خیر.

دفاع، با یک راه‌حل واحد

• اجرای عملیات با یک کلیک و بر بستر فضای ابری
• محافظت دقیق با عملکردی ساده از طریق راه‌حل یکپارچه برای حفاظت جامع از نقاط پایانی
• با استفاده از سند باکس کسپرسکی، یک راه‌حل جامع و یکپارچه امنیتی در برابر تهدیدهای پیشرفته ایجاد کنید.

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.