bitdefender2

Bitdefender GravityZone Business Security Premium

امنیت انطباقی Bitdefender GravityZone Business Security Premium

به وسیله risk management

محافظت جامع برای دسکتاپ، سرورهای فیزیکی و مجازی، دستگاه‌های تلفن‌همراه و امنیت و ضد اسپم برای صندوق‌های پستی Exchange فراهم کنید که همه این‌ها از طریق یک کنسول واحد مدیریت می‌شود.

با ماشین لرنینگ پیشرفته، تجزیه و تحلیل رفتاری، anti-exploit قدرتمند، نظارت مداوم بر روندهای در حال اجرا و قابلیت ارزیابی ریسک تهدیدات؛ در برابر کلیه تهدیدات و حمله‌های پیشرفته محافظت کنید.

بهترین محافظت؛ بهترین عملکرد

بیت‌دیفندر از نوآوری مداوم برای به دام انداختن همه چیز، از بدافزار روزمره گرفته تا حملات پیشرفته و امواج بدافزار استفاده می‌کند که دیگر محصولات امنیت سایبری آن‌ها را از دست می‌دهند، در حالی که کمترین تاثیر ممکن را روی عملکرد سیستم دارند. تنها محصول امنیتی که تمامی جوایز VBSpam را به امروز دریافت کرده، Bitdefender GravityZone Business Security Premium است که به طور مداوم نرخ شناسایی هرزنامه را افزایش می‌دهد.

ساده‌سازی استقرار و مدیریت امنیت

این محصول محافظت و مدیریت جامعی را فراهم می‌کند. این محصول امنیتی به محیط‌های مدرن فناوری اطلاعات کمک می‌کند تا تمام ابعاد حمله را از بین ببرند در حالی که هزینه اضافی مدیریت چندین محصول امنیتی را از بین می‌برد. کسب‌وکارها می‌توانند از کنسول مدیریتی بیت‌دیفندر مبتنی بر کلود استفاده کنند یا کنسول را بر روی سرورهای فیزیکی یا مجازی خود راه‌اندازی کنند. برای ماشین‌های لینوکسی، کنسول فرضی اولیه پیکربندی شده است و فقط 30 دقیقه زمان است تا آن را راه‌اندازی کنید. Endpoint Risk Analytics مناطق خطر در شبکه شما را در یک داشبورد امنیتی قرار می‌دهد و به متخصصان امنیت سایبری کمک می‌کند تهدیدات موجود را در اولویت قرار داده و به آن‌ها واکنش نشان دهند.

اسکن هوشمند و مصرف حداقلی منابع

بیت‌دیفندر به شما امکان می‌دهد با بهینه‌سازی و متمرکز کردن کارهای اسکن؛ ماشین‌های مجازی 30% بیشتر از سرورهای سنتی کارایی داشته باشند. برخلاف دیگر محصولات امنیت سایبری که فقط از VMware vShield پشتیبانی می‌کنند، بیت‌دیفندر از تمامی محیط‌های مجازی پشتیبانی کرده و قابلیت load balancing را به خوبی مانند memory and process scanning فراهم می‌کند.

ویژگی‌ها و مزایا

Bitdefender GravityZone Business Security Premium

نسل جدید پلت‌فرم‌های امنیتی چندلایه

از معماری لایه‌ای سازگار که شامل کنترل کلاینت‌ها، پیشگیری، تشخیص اصلاح و بازبینی است، استفاده می‌کند.

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.