Loading…

درباره ما

تاریخچه آدریُن

فناوران نوین ایران در سال ۱۳۸۰ با نام تجاری فناوران توسط جوانان با تجربه، خلاق، متعهد و متخصص ایرانی در جهت ارتقائ کسب و کار و ایجاد راههای نوین انفورماتیک در زمینه خدمات، مشاوره و اجرا آغاز به کار نمود و در زمستان سال ۱۳۹۳ طی فرآیند Re-Branding با نگاه به افق های فرا منطقه ای، با شماره ثبت ۱۰۹۷۴ همگام با پیشرفت سریع در عرصه تکنولوژی فناوری اطلاعات، با نام تجاری جدید خود تحت عنوان آدریُن تاسیس گردید.
با توجه به نیاز روز افزون رو به رشد ایران فعالیت‌های این واحد نیز گسترش پیدا کرد و هر روزه کار‌شناسان و متخصصان بیشتری را به خود جذب نمود.
امروز آدریُن افتخار همکاری در بخش‌های دولتی و خصوصی را داشته و پروژه‌های متعددی را در زمینه ایجاد خدمات الکترونیک و فناوری اطلاعات را برای مدیران ارشد و کارفرمایان و پیمانکاران ایجاد نموده است. آدریُن، موفق به تدوین راهکارهای مختلف اجرای پروژه‌های خرد و کلان شده و با دستیابی به این روش‌ها و استفاده همزمان از روش‌های علمی تمامی مراحل تحقیق را با دقت طراحی نموده و کیفیت اجرای مراحل مختلف پروژه را تحت کنترل و بررسی دائمی قرار می‌دهد.
آن چه که باعث شده ادارات، موسسات و ارگان های دولتی و خصوصی، با اطمینان خاطر آدریُن را به عنوان مشاور و پیمانکار در ارائه راهکارهای انفورماتیک خود انتخاب کنند و از خدمات آن بهره مند شوند، کارنامه درخشان در حوزه های فنی و تخصصی آدریُن است.

چشم اندازها و ماموریت آدریُن

چشم‌انداز: استفاده از فناوری اطلاعات به روشی ساده‌تر، پرارزش‌تر و قابل اعتماد‌تر برای کلیه سازمان‌ها در هر ابعاد، جهت ایجاد تحول در کار و زندگی
ماموریت: تلاش برای دستیابی به زندگی بهتر با ایجاد روابط برنده-برنده و التزام به صداقت و عدالت نسبت به کلیه کارکنان و مشتریان

اهداف اصلی آدریُن

هدف اصلی شرکت آدریُن تامین رضایت مشتری به بهترین شکل ممکن می‌باشد. در این راستا کلیه پرسنل، حداکثر تلاش ممکن را در حوزه کاری خود به این منظور ارائه خواهند نمود. کلیه همکاران ما در شرکت آدریُن به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در رسیدن به این هدف سهم دارند. آدریُن بر آن است که به عنوان شرکت پیشرو در صنعت نرم‌افزارهای مبتنی بر وب در ایران، با بهترین کیفیت ممکن به تولید و ارائه محصول و خدمات بپردازد. آدریُن نیل به ایده‌آل‌ها را در هیچ زمینه‌ای غیر ممکن نمی‌داند. علاوه بر اینکه هدف آدریُن موفقیت چشمگیر در بازار فعالیت خود می‌باشد، هدف بسیار مهم دیگر ساخت محیطی برای رشد همکاران می‌باشد که باعث شود کلیه پرسنل از عضویت در تیم ما احساس سربلندی و افتخار نموده و با حداکثر رضایت شغلی، آدریُن را به عنوان خانواده دوم خود بشناسند و از همکاری با این تیم لذت ببرند.