Loading…
94_yalda

پیشنهاد زمستانی برای متقاضیان اینترنت پر سرعت

جشنواره زمستانی آسیاتک برترین ارایه دهنده اینترنت پرسرعت +ADSL2 کشور، ۱۵ماهه،۱۵گیگ ترافیک،۳۵۰۰۰ تومان با سرعت نامحدود درون شبکه به نام یلدا برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، مشترکان آسیاتک با خریداری سرویس‌های ویژه یلدا می توانند به جای استفاده از سرویس های یکساله از سرویس های۱۵ ماهه با ترافیک مصرفی ۱۵ گیگ در ساعت عادی و ۶۰ درصد تخفیف در ساعت رایگان به قیمت ۳۵ هزار تومان استفاده کنند.
بنابراین گزارش از آنجا که فرهنگ مصرف درمیان جامعه و مشترکین در حال تغییر است آسیاتک نیز به سمتی حرکت می کند تا به بهترین شکل ممکن نیاز کاربران را پاسخ دهد. با همین نگاه این شرکت از طولانی ترین سرویس خود در فصل زمستان به نام یلدا برای مشترکان قدیمی که قصد تمدید سرویس دارند و کاربرانی که قصد پیوستن به خانواده بزرگ آسیاتک را دارند، رونمایی کرد.
این گزارش حاکی است، در حال حاضر این جشنواره برای خرید و تمدید علاقه مندان به استفاده از خدمات و سرویس های آسیاتک باز است و متقاضیان اینترنت پرسرعت در تمامی شهرهای کشور برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق شماره تماس ۱۵۴۴ از جزییات خدمات ارایه شده در جشنواره زمستانی بهره‌مند شوند.